Poprzedni temat «» Następny temat
kredyt?
Autor Wiadomość
longint

Wysłany: 2015-07-25, 22:44   kredyt?
Niebawem otwieram korporację oraz potrzebuję kogoś, kto da mi nisko oprocentowany kredyt dla firm. Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, niemniej jednak nie mam ochoty spłacać ogromnych odsetek oraz sporych kosztów przygotowania.

KAMANORWEGIA 

Wysłany: 2015-07-25, 22:45   
Za wycieraczką własnego auta znalazłem ulotkę, reklamującą kredyt dla firm bez zaświadczeń zus us. Uważacie że to odpowiednia propozycja, z której powinno się korzystać? Mam wrażenie, że nie znajdę równie dobrej propozycji na rynku.

e-szop

Wysłany: 2015-07-25, 22:45   
Przeglądam globalną sieć od kilku godzin oraz nie mogę znaleźć żadnej pożyczki dla nowoczesnych firm/spółek/korporacji, która nie ma niezmiernie restrykcyjnych wymogów. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, abym otrzymał kredyt na ok. 10 000 zł na 2 lata?

Bobi30 

Wysłany: 2015-07-25, 22:46   
Odebrałem dziś połączenie od upoważnionego pracownika jakiejś spółki, proponującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni mieli informację, że parę dni temu zarejestrowałem swoją działalność? Oferta kredytu wydawała nam się ciekawa, niemniej jednak podejrzane jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

knur 

Wysłany: 2015-07-25, 22:47   
Jakie papiery musi mieć posiadacz spółki, żeby bank dał mu kredyt? W ostatnim czasie w nasze ręce dostał się artykuł, w którym z uwagą opisano kredyt dla firm/spółek/korporacji bez zaświadczeń zus oraz us. Uważam to za ciekawą propozycją, niemniej jednak czy de facto bezpieczną oraz tak łatwą, jak opisano.

Odpowiedz do tematu